Warning: Use of undefined constant SMARTY_DIR - assumed 'SMARTY_DIR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /common/skladniki/smarty_win.php5 on line 11

Warning: Use of undefined constant MY_DIR - assumed 'MY_DIR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /common/skladniki/smarty_win.php5 on line 12

Warning: session_set_save_handler(): Cannot change save handler when headers already sent in /common/skladniki/class.usersession.php5 on line 29

Warning: session_set_cookie_params(): Cannot change session cookie parameters when headers already sent in /common/skladniki/class.usersession.php5 on line 50

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /common/skladniki/class.usersession.php5 on line 52
intelpro -- serwisy www
witaj, 

polecamy

Europejski Fundusz Społeczny
programowanie systemów internetowychFirma intelpro od samego początku działalności kładzie nacisk na tworzenie własnych rozwiązań funkcjonalnych, pasujacych do wymagań zmieniającego się otoczenia. Ta filozofia tyczy się również programowania dla rozwiązań internetowych i w myśl jej zasad stworzyliśmy własny framework (szkielet aplikacji) oparty na modelu MVC, którego budowa zapewnia proste i tanie rozszerzanie funkcjonalności
o nowe moduły. Opieramy się przede wszystkim na własnym doświadczeniu jako użytkowników Internetu. Główny nacisk kładziemy na logikę, bezpieczeństwo oraz dobre wrażenie. Elementy te łączymy z ogólną identyfikacją wizualną firmy. Projektujemy i tworzymy serwisy internetowe różnej wielkości:
 • wizytówki firm;
 • prezentacje multimedialne;
 • zastosowania e-commerce i katalogi produktów;
 • portale i vortale tematyczne;
 • rozbudowane systemy internetowe;
 • inne wg specyfikacji Klientów.
Nasze serwisy uzupełniamy o autorskie rozwiązanie - system inteliCMS, przeznaczony do kompleksowej, samodzielnej budowy i aktualizacji zawartości informacyjnej serwisu.
inteliCMS należący do grupy produktów określanych jako Content Management System (CMS) przeznaczony jest do szybkiej i prostej budowy i aktualizacji treści serwisów internetowych. Pozwala on tworzyć, edytować, zarządzać i publikować rozmaite treści - teksty, grafikę, dane multimedialne - według wspólnych reguł i procedur, zapewniających spójny wygląd witryny WWW. System zapewnia mechanizmy funkcjonalne dzięki, którym możliwa jest pełna kontrola zawartości serwisu przez wielopoziomowy mechanizm uprawnień i przepływu inforamcji (podział na uprawnienia modyfikujące i publikujące zawartość serwisu), a także intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu zbędna jest znajomość programowania, czy technik projektowania dla Internetu.
System inteliCMS oferuje funkcjonalność dopasowaną do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Dzięki swej modułowej budowie możliwy jest prosty i tani rozwój naszych produktów o nowe rozwiązania. Oto lista gotowych modułów funkcjonalnych:
 • podstawowa funkcjonalność
  Umożliwia kompleksowe zarządzanie podstawową zawartością serwisu internetowego w zakresie: dodawanie, edycja i usuwanie zakładek, menu oraz menu kontekstowych serwisu na wszystkich wymaganych poziomach; dodawanie, edycja i usuwanie informacji w każdym z działów serwisu (grafiki oraz tekstu); formatowanie tekstu; zarządzanie załącznikami dostępnymi dla odwiedzających serwis; automatyczny lub ręczny mechanizm publikacji materiałów w serwisie; zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami użytkowników; system autoryzacji przepływu informacji.
 • nowości
  System publikacji aktualności w różnych kategoriach tematycznych. Moduł umożliwia tworzenie grup tematycznych, dodawanie, publikację automatyczną i ręczną oraz zdejmowanie i usuwanie artykułów.
 • kalendarz z terminarzem
  Umieszcza kalendarz w dowolnym miejscu serwisu internetowego. Kalendarz może zawierać przypisy do dni będące: świętami, imiennikiem oraz wydarzeniami zarejestrowanymi z terminarza będącego opcjonalną częścią modułu. Terminarz umożliwia dodawanie wydarzeń w kontekście: indywidualnego użytkownika, grup użytkowników lub ich uprawnień, w zależności od roli w systemie autoryzacji.
 • faq - często zadawane pytania
  FAQ (ang. Frequently Asked Questions) - to zbiory "często zadawanych pytań" i odpowiedzi na nie, tworzone głównie po to, aby uwolnić się od ciągłego odpowiadania na stale powtarzające się i nudne (dla odpowiadającego) pytania.
 • baza wiedzy
  To zbiór haseł tematycznych, skrótów i nazw własnych, do których umieszcza się odwołania w artykułach publikowanych na stronach serwisu. Są to zwykle nazwy produktów i technologii związanych z daną branżą.
 • wyszukiwarka
  Funkcjonalność tego modułu polega na umożliwieniu przeszukiwania zawartości całego serwisu na podstawie podanych przez użytkownika haseł. Możliwa konfiguracja wyszukiwarki względem rodzaju publikowanych treści, a także wyszukiwanie na podstawie słów kluczowych dodawanych do artykułów przez ich autorów.
 • galeria zdjęć
  Moduł przeznaczony do zarządzania galerią zdjęć. Umożliwia utworzenie wielu galerii w dowolnych miejcach serwisu interntowego. Dla każdej z galerii udostępnia łatwą procedurę publikacji i usuwania zdjęć.
 • system ankiet
  System zarządzania ankietami umożliwia poznanie opinii użytkowników serwisu na wybrany temat. Może on dotyczyć samej organizacji, oferty, sposobu obsługi Klientów itp.
 • księga gości
  Moduł dedykowany obsłudze wpisów do księgi gości w serwisie internetowym. Jest dodatkiem uzupełniającym narzędzia służące do kontaktu z Klientem. Często służy do wyrażenia opinii na określony temat.
 • oferty pracy
  Moduł służący zarządzaniu i publikowaniu ofert pracy. Umożliwia podział ofert na grupy, z których każda może byc publikowana na innej stronie.
 • mapa serwisu
  Automatycznie generowana mapa serwisu z opisami stron, an podstawie danych wprowadzanych w panelu administracyjnym podstawowej funkcjonalności systemu inteliCMS.
 • fora
  Fora służą do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. Moduł umożliwia zdefiniowanie użytkownikom tematów stanowiących wątki, a także wiadomości w hierarchii od rozpoczynającej wątek do ostatnio dodanej wypowiedzi. Ponadto udostępnia funkcję automoderatora i panel administracyjny.
 • blogi
  Jest to rodzaj strony internetowej, na której autor umieszcza datowane wpisy, wyświetlane kolejno, zaczynając od najnowszego. Moduł zawiera system archiwizacji wpisów, możliwość komentowania wpisów przez czytelników, a także zestaw linków do innych blogów (tzw. blogroll) i innego rodzaju stron WWW.

aktualności

 << Czerwiec 2024 >> 
PnWt|rCzPtSbNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

10 września 2006 r.

Jak z Sieci korzystają aktywni internauci?

Universal McCann opublikował raport, z którego wyłania się obraz nowego "cyfrowego" konsumenta. Liczbę osób, kt (...) >wiecej

10 września 2006 r.

Korporacje inwestują w narzędzia analityczne

Badania przeprowadzone przez Accenture wskazują, że duże firmy coraz chętniej inwestują w technologie do inteli (...) >wiecej

12 września 2006 r.

60% firm inwigiluje pracowników?

Większosć dużych amerykańskich firm (ponad 1000 pracowników) zatrudnia lub zamierza zatrudnić osoby, których za (...) >wiecej